• Białystok, Czarna Białostocka, Sokółka
  • Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00

Główna kopia

Prosta dieta

Nie masz czasu? Dobrze trafiłeś! Twoja dieta może być prosta i skuteczna.

Wizyta stacjonarna

Jeśli mieszkasz w Białymstoku chętnie spotkam się z Tobą osobiście. Analiza składu ciała pomoże mi jeszcze dokładniej opracować idealny plan żywieniowy i pozwoli precyzyjnie kontrolować Twoje postępy.

Sprawdzone metody

Pomogłam na stałe schudnąć setkom osób takich jak Ty ucząc w przystępny sposób jak zmienić nawyki, robić dobre zakupy czy jak uniknąć podjadania.

Gotowe diety

Jeśli lubisz wiele produktów, a nie lubisz tracić czasu to jest dieta która Ci się spodoba. Tak dobrałam posiłki, że każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź co pysznego możesz zjeść i chudnąć!

Stały kontakt

Zdrowy doping! Stały kontakt z dietetykiem to podstawa odchudzania i poprawy zdrowia.

Dieta indywidualna

Jeśli potrzebujesz indywidualnego podejścia, nie lubisz (nie możesz) wielu produktów, masz zmianowy tryb pracy lub chorujesz to będzie dla Ciebie idealne rozwiązanie. Postaram się najdokładniej poznać Twoje potrzeby i spełnić wszystkie oczekiwania

O mnie

Poznaj mój sposób na zdrowie

Swoją przygodę z dietetyką rozpoczęłam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, gdzie uzyskałam tytuł dietetyka klinicznego.

Potrafię przekonać, że odchudzanie to nie męczarnia. Można jeść zdrowo, być sytym i chudnąć, jednocześnie dostarczać swojemu organizmowi wszystkich ważnych składników.

Jestem zwolenniczką racjonalnego zrzucania kilogramów, opartego na szybkich i smacznych posiłkach, które można zjeść z całą rodziną.

Niezależnie od tego czy Twój cel wiążę się z poprawą stanu zdrowia, czy też ze zmianą sylwetki – pomogę Ci go zrealizować!

Prywatnie uśmiechnięta mama, miłośniczka gotowania, aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i tańca bachata.

Zacznij teraz

Skorzystaj z moich rad

Ciesz się z sukcesu

5 Lat

Nauki

Zacznij już teraz

Sprawdź co dla Ciebie przygotowałam